Šťastný Nový rok 2011 vám přeje vaše Klér W.

Březen 2011

...Love Hurts...

9. března 2011 v 17:34 | Klér W.
Ahojky.

Zase jsem tu nebyla! Tentokrát to není tím, že by jsem na blog neměla náladu nebo čas, ale řekla jsem si, že dokud neudělám nový design, na blog nepůjdu. Ale jaksik jsem to nedodržela. Stále se snažím nějaký sformulovat, ale bohužel vůbec nemám nápady, a momentálně už na to nemám ani nervy. Nejspíš někoho poprosím ať mi ho udělá na přání. Jinak. Nevím jak s tímhle blogem. Blog mě nebaví, chci ho změnit ale nevím jak. Je to všechno složité. Navíc teď je hodně novinek a některé nejsou zrovna dobré. A ten nadpis. Love hurts = láska bolí. Je to pravda. Hlavně když milujete nejhezčího skejťáka z celého města, který má kolem sebe strašně holek. Je to těžké... Ale nebudu vás tady otravovat mými bláboly. Jinak obrázek není. Jakto? Normálně tu vložit nejde a přes obrázkovátor (nebo jak to nazvat) se mi to vážně vkládat nechce, stále si nemůžu zvyknout na ten nový blog, a stále trvám na tom že jestli to nedají zpátky tak nejspíš blog zruším.

Neberte nic vážně, jenom jsem se potřebovala vypovídat, ale vlastně je tohle všechno pravda.
No uvidíme jak se ve všem rozmyslím.
Vaše Klér W.♥

Sorráč ;)

5. března 2011 v 21:04 | Klér W. |  Deníček
Ahojky.
Vážně se omlouvám za to že jsem tu nebyla, ale jaksik nepřišel na blog vůbec čas. No sice jsem si prázdniny vůbec neužila ale ani tak ten čas nebyl. Proč jsem si je neužila?! Byla jsem celá nějaká zahleněná, šla jsem k doktorovi a ten zjistil že mám zánět přidutnice (něco jako zánět dutin) takže mi dal antibiotika a já nemůžu vpodstatě nic. Do školy asi půjdu ale jenom pokud mi bude dobře, a cvičit samozřejmě nebudu. Ale tak co, stane se. Jinak jsem to teďkom proseděla doma a včera jsem půlku dne proseděla u doktora.

To je asi všechno.
Zkusím ten blog dát zase do kupy.
Nějaký nový design a tak, pokud výjde čas.
Tak Pa, vaše Klér W ♥

Je libo nemoc? ;)

1. března 2011 v 16:59 | Klér W.
Ahojky.
Tak co jak se dneska máte? Já nic moc. Zrovna máme jarní prázdniny a já jsem nějak záhadně onemocněla. Není to žádné kruté, rýma kašel, ale i tak to je nepříjemné, když vám 6 lidí píše nebo volá jestli nejdete ven, a vy víte že nemůžete. Snad už zítra budu moct. Jinak tyto dva dny se nic nestalo. jsem u PC, čtu si, akorát dneska jsem se šla chvilku projít do města, to je všechno. Je taková klidová pohodička. Dneska jsem vstávala až v 10 ;) prostě odpočívám. Ale nejhorší na tom je že jím. Mám těď svůj týden a prostě mám žravku, docela mě to sere ale čokoládě se nedá odolat že? :P No snad to nebude nejhorší.

Možná čekejte článečky ale nevím jsem moc líná.
Pa, vaše Klér W.